U12 A – Benjamins A

Coach: LY Hamady

Groepsfoto volgt later

LY Hamady

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Dinsdag: 17u30-19u00 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Woensdag: 17u00 – 18u30Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Vrijdag: 17u30 – 19u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

COPPENS Sepp
DE BRUYN Jasmin
DE GEYTER Jorre
DE NIL Xander
FENDERO Diego
JENDE Loïc
LAGET Lars
LECLUSE Pheline
LY Hadi
MICHIELSEN Widar
VAN BREMT Rune
SIDORSKI Lander

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1KBBC Upkot Sparta Laarne G12 A5500015289227
2BBC Houtem G12 A6411015442251
3Crelan Okapi Aalstar G12 A5500015457170
4Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A6402014411291
5Merchtem Eagles G12 A611409353418
6KBBC Bavi Gent G12 A510407190343
7LDP Donza G12 A510407176343
8Basket Club Groot Dilbeek G12 A600606217492

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
07-09-201915.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 45- 69Tigers Evergem G12 AForum Aalst
14-09-201909.00BBC Falco Gent G12 A 56- 56Crelan Okapi Aalstar G12 ASint Janscollege
21-09-201912.30BC Lede G12 A 35- 96Crelan Okapi Aalstar G12 ADe Ommegang
28-09-201912.00Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A 26- 70Crelan Okapi Aalstar G12 ASporthal De Witte Molen
13-10-201915.00KBBC Upkot Sparta Laarne G12 A 29- 54Crelan Okapi Aalstar G12 AGemeentelijke Sporthal Laarne
19-10-201915.15Crelan Okapi Aalstar G12 A 73- 27BC Lede G12 AForum Aalst
09-11-201912.50BBC Erembodegem G12 A 22- 78Crelan Okapi Aalstar G12 ADenderdal
16-11-201915.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 73- 52Sgolba Aalter G12 AForum Aalst
17-11-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 A 62- 33KBBC Upkot Sparta Laarne G12 AForum Aalst
24-11-201915.00Tigers Evergem G12 A 81- 57Crelan Okapi Aalstar G12 AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
30-11-201915.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 73- 36Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 AForum Aalst
08-12-201914.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 67- 38BBC Erembodegem G12 AForum Aalst
05-01-202009.00Basket Club Groot Dilbeek G12 A 18-141Crelan Okapi Aalstar G12 ATen Gaerde
11-01-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 74- 14KBBC Bavi Gent G12 AForum Aalst
18-01-202012.00Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A 52- 56Crelan Okapi Aalstar G12 ASporthal De Witte Molen
26-01-202015.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 53- 63Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 AForum Aalst
01-02-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 94- 53Merchtem Eagles G12 AForum Aalst
15-02-202010.45Crelan Okapi Aalstar G12 A 92- 33LDP Donza G12 AForum Aalst

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
29-02-202014.30KBBC Bavi Gent G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 ASporthal Neptunus
07-03-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 ABasket Club Groot Dilbeek G12 AForum Aalst
14-03-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 AKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 AForum Aalst
28-03-202012.00BBC Houtem G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 ADe Fabriek
05-04-202016.00KBBC Upkot Sparta Laarne G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 AGemeentelijke Sporthal Laarne
18-04-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 AKBBC Upkot Sparta Laarne G12 AForum Aalst
25-04-202016.00Merchtem Eagles G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 ATuinbouwschool
02-05-202013.30Crelan Okapi Aalstar G12 ABBC Houtem G12 AForum Aalst
09-05-202011.15LDP Donza G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 APalaestra