Benjamins A U12 A

Coach: LY Hamady

Wie is Hamady?

LY Hamady

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Dinsdag: 17u30-19u00 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Woensdag: 17u00 – 19u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Vrijdag: 17u30 – 19u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Thuiswedstrijden: zaterdag 10u45

DE BRUYN Jasmin

DE BRUYN Jelle

DE NIL Xander

DE POTTER Thibo

DONS Matteo

KAREMANO Casey

LECLUSE Pheline

LY Hadi

DE GEYTER Jorre

VAN BREMT Rune

VAN DER STOCK Frederic

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1BBC Helios Ford Zottegem G12 A1413010401285470
2Amon Jeugd Gentson G12 A1413010401057555
3Crelan Okapi Aalstar G12 A141004034921631
4BBC Deinze-Nazareth G12 A14905032893652
5BBC United Ninove G12 A14905032862658
6BBC Houtem G12 A14608026761735
7Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 A14419023592910
8Sgolba Aalter G12 A143110021646911
9BBC Erembodegem G12 A1420120184481016
10Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 A1400131134261353

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
29-09-201816.00BBC Houtem G12 A 46- 64Crelan Okapi Aalstar G12 ADe Fabriek
06-10-201812.50BBC Erembodegem G12 A 29- 86Crelan Okapi Aalstar G12 ADenderdal
14-10-201816.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 46- 55BBC United Ninove G12 AForum Aalst
20-10-201814.30BBC Deinze-Nazareth G12 A 45- 49Crelan Okapi Aalstar G12 APalaestra
21-10-201810.30Crelan Okapi Aalstar G12 A 75- 27Sgolba Aalter G12 AForum Aalst
03-11-201810.45Crelan Okapi Aalstar G12 A 37- 53Amon Jeugd Gentson G12 ASportcentrum Schotte
10-11-201816.00BBC Helios Ford Zottegem G12 A 62- 31Crelan Okapi Aalstar G12 AHelios
17-11-201810.45Crelan Okapi Aalstar G12 A 85- 26Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 AForum Aalst
24-11-201813.00Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 A 27- 70Crelan Okapi Aalstar G12 ARode Los
01-12-201815.15Crelan Okapi Aalstar G12 A 78- 45Sgolba Aalter G12 ASportcentrum Schotte
08-12-201816.00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 A 32-117Crelan Okapi Aalstar G12 AKluisbos
15-12-201810.00Crelan Okapi Aalstar G12 A 42- 70BBC Helios Ford Zottegem G12 ADenderdal
22-12-201809.00Crelan Okapi Aalstar G12 A 84- 31BJM-Gembas Knesselare G12 AForum Aalst
05-01-201910.45Crelan Okapi Aalstar G12 A 59- 41Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 AForum Aalst
12-01-201917.00Sgolba Aalter G12 A 53- 83Crelan Okapi Aalstar G12 AEmmaüsinstituut
19-01-201915.15Crelan Okapi Aalstar G12 A 74- 47BBC Houtem G12 ASportcentrum Schotte

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
27-01-201913.00Crelan Okapi Aalstar G12 ABBC Deinze-Nazareth G12 AForum Aalst
02-02-201910.45Crelan Okapi Aalstar G12 ABBC Erembodegem G12 AForum Aalst
09-02-201913.00BBC United Ninove G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 ASporthal Ninove
16-02-201910.45Crelan Okapi Aalstar G12 ABBC Deinze-Nazareth G12 AForum Aalst
24-02-201909.00Amon Jeugd Gentson G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 ALeopoldskazerne