Benjamins B – U12B

Coach: VAN den BOSSCHE Pascal

Wie is Pascal?

VAN den BOSSCHE Pascal

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Woensdag: 18u00 – 20u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 aalst
Vrijdag 17u30 – 19u00Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Thuiswedstrijden: zaterdag 09u00 (Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst)

BRUGGEMAN Dore
CAUTAERS Timo
DAELMAN Sam
DE CONINCK Maxime
FENDERO Diego
JENDE Loïc
LAGET Lars
VAN DEN BROECK Emile

CAUTAERS Wim
DE POTTER Wim
JACOBS Cindy
ROELS Els

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1BBC Olympia Denderleeuw G12 A1817010521148567
2BBC Helios Ford Zottegem G12 B1816020501159599
3Amon Jeugd Gentson G12 C1812060421051649
4Crelan Okapi Aalstar G12 B1812060421026704
5BC Black Boys Erpe-Mere G12 A18909036854834
6BC Lede G12 B186012030619810
7Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A186012030849975
8Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 B1860120307031101
9BBC United Ninove G12 B1850130286891114
10Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 B1810170204191164

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
09-09-201815.00Tigers Evergem G12 A 80- 26Crelan Okapi Aalstar G12 BGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
30-09-201811.00BBC Olympia Denderleeuw G12 A 42- 39Crelan Okapi Aalstar G12 BLecompte
07-10-201809.00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 B 26- 71Crelan Okapi Aalstar G12 BKluisbos
13-10-201809.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 77- 52BBC United Ninove G12 BForum Aalst
20-10-201815.00Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 B 20- 62Crelan Okapi Aalstar G12 BRode Los
03-11-201815.30Crelan Okapi Aalstar G12 B 34- 67BBC Helios Ford Zottegem G12 BSportcentrum Schotte
10-11-201814.30BC Lede G12 B 15- 74Crelan Okapi Aalstar G12 BDe Ommegang
17-11-201809.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 49- 54Amon Jeugd Gentson G12 CForum Aalst
24-11-201812.45Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A 42- 79Crelan Okapi Aalstar G12 BDe Kriebel
01-12-201813.30Crelan Okapi Aalstar G12 B 68- 23BC Black Boys Erpe-Mere G12 ASportcentrum Schotte
09-12-201813.00Amon Jeugd Gentson G12 C 28- 32Crelan Okapi Aalstar G12 BLeopoldskazerne
15-12-201809.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 48- 31BC Lede G12 BForum Aalst
05-01-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 56- 42Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 AForum Aalst
12-01-201910.30BC Black Boys Erpe-Mere G12 A 52- 37Crelan Okapi Aalstar G12 BSint Bavo
19-01-201913.30Crelan Okapi Aalstar G12 B 45- 70BBC Olympia Denderleeuw G12 ASportcentrum Schotte
02-02-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 67- 26Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 BForum Aalst
09-02-201917.00BBC United Ninove G12 B 39- 62Crelan Okapi Aalstar G12 BSporthal Ninove
16-02-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 72- 16Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 BForum Aalst
24-02-201913.00BBC Helios Ford Zottegem G12 B 59- 54Crelan Okapi Aalstar G12 BHelios
17-03-201913.15Crelan Okapi Aalstar G12 B 52- 19BBC Helios Ford Zottegem G12 CForum Aalst
23-03-201909.30BBC Eksaarde G12 A 48- 44Crelan Okapi Aalstar G12 BSporthal De Muylaert
30-03-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 74- 41Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 BForum Aalst
28-04-201914.00BBC Latem - De Pinte G12 A 37- 36Crelan Okapi Aalstar G12 BOCP

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie