U12 B – Benjamins B

Coach: VAN den BOSSCHE Pascal

Groepsfoto volgt later

VAN den BOSSCHE Pascal

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Maandag: 18u30 – 20u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 aalst
Woensdag: 18u30 – 20u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

BOGAERTS Aïco
DAELMAN Sam
DE BLOCK Fre
DE NIL Jonas
LAGET Lars
MISSIAEN Thijs
SIDORSKI Lander
TEMMERMAN Djaro
VAN BOXSTAEL Raphael
VAN HOVER Mason
MBENZA Marcus
SEBASTIAO MALUNGO Chris
ALLAERT Yari
VAN NIEUWENBORGH Emile

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A6501016339254
2BBC Olympia Denderleeuw G12 A6501016243181
3BC Asse-Ternat G12 B6501016281230
4Crelan Okapi Aalstar G12 B6303012334300
5Panters Baasrode G12 A6303012271305
6BBC Erembodegem G12 C6204010249260
7DBC Duopaint Osiris Aalst G12 A610508243298
8BC Opwijk G12 B600606209341

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
21-09-201911.00Londerzeelse Dunkers G12 A 77- 20Crelan Okapi Aalstar G12 BSporthal Verma Malderen
05-10-201916.45BC Asse-Ternat G12 B 32- 57Crelan Okapi Aalstar G12 BSportloods Waalborre
06-10-201910.30Crelan Okapi Aalstar G12 B 53- 41BC Opwijk G12 BForum Aalst
19-10-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 33- 74Londerzeelse Dunkers G12 AForum Aalst
20-10-201909.30Crelan Okapi Aalstar G12 B 31- 56Onderons Grembergen G12 AForum Aalst
27-10-201911.00BC Opwijk G12 B 38- 66Crelan Okapi Aalstar G12 BGemeentelijk Sporthal Opwijk
30-11-201909.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 49- 42BC Asse-Ternat G12 BForum Aalst
07-12-201915.00Onderons Grembergen G12 A 68- 16Crelan Okapi Aalstar G12 BSporthal Scheldedreef
04-01-202014.45BC Asse-Ternat G12 B 55- 42Crelan Okapi Aalstar G12 BSportloods Waalborre
11-01-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 48- 58Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 AForum Aalst
19-01-202015.00BC Opwijk G12 B 30- 95Crelan Okapi Aalstar G12 BGemeentelijk Sporthal Opwijk
25-01-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 32- 65BBC Olympia Denderleeuw G12 AForum Aalst
01-02-202013.30BBC Erembodegem G12 C 45- 58Crelan Okapi Aalstar G12 BSportcentrum Schotte
15-02-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 B 59- 47DBC Duopaint Osiris Aalst G12 AForum Aalst

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
29-02-202011.15Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 BDe Veldmuis
07-03-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 BBC Asse-Ternat G12 BForum Aalst
14-03-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 BBC Opwijk G12 BForum Aalst
28-03-202009.00Panters Baasrode G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 BPantershal
04-04-202013.00DBC Duopaint Osiris Aalst G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 BDe Burcht
19-04-202013.00BBC Olympia Denderleeuw G12 ACrelan Okapi Aalstar G12 BLecompte
25-04-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 BBBC Erembodegem G12 CForum Aalst
02-05-202009.00Crelan Okapi Aalstar G12 BPanters Baasrode G12 AForum Aalst