U12 B – Benjamins B

Coach: VAN den BOSSCHE Pascal

Groepsfoto volgt later

VAN den BOSSCHE Pascal

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Maandag: 18u30 – 20u00 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 aalst
Woensdag: 18u30 – 20u00 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
   
 

BOGAERTS Aïco
DAELMAN Sam
DE BLOCK Fre
DE NIL Jonas
LAGET Lars
MISSIAEN Thijs
SIDORSKI Lander
TEMMERMAN Djaro
VAN BOXSTAEL Raphael
VAN HOVER Mason
MBENZA Marcus
SEBASTIAO MALUNGO Chris
ALLAERT Yari
VAN NIEUWENBORGH Emile

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
1BBC Falco Gent G12 C320107124103
2BBC Houtem G12 B1100033429
3Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A1100035549
4Okapi Aalst G12 B1001014955
5BBC Erembodegem G12 C1001013746
6BC Asse-Ternat G12 B1001013249
7BBC United Ninove G12 A00000000
8BBC Olympia Denderleeuw G12 A00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
20-09-202009.00Basket Club Groot Dilbeek G12 A 28- 32Okapi Aalst G12 BTen Gaerde
26-09-202014.45BC Asse-Ternat G12 C 38- 41Okapi Aalst G12 BSportloods Waalborre
03-10-202008.30Okapi Aalst G12 B 21- 63BC Lede G12 AForum Aalst
10-10-202011.30Okapi Aalst G12 B 43- 37Merchtem Eagles G12 AForum Aalst
17-10-202011.00BBC Erembodegem G12 C 39- 55Okapi Aalst G12 BSportcentrum Schotte
24-10-202011.30Okapi Aalst G12 B 53- 47Basket Club Groot Dilbeek G12 AForum Aalst

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
14-11-2020Merchtem Eagles G12 AOkapi Aalst G12 BTuinbouwschool
21-11-2020Okapi Aalst G12 BBBC Erembodegem G12 CForum Aalst
05-12-2020BC Lede G12 AOkapi Aalst G12 BDe Ommegang
12-12-2020Okapi Aalst G12 BBC Asse-Ternat G12 CForum Aalst
09-01-2021BBC United Ninove G12 AOkapi Aalst G12 BSporthal Ninove
16-01-2021Okapi Aalst G12 BBBC Houtem G12 BForum Aalst
30-01-2021BBC Erembodegem G12 COkapi Aalst G12 BSportcentrum Schotte
06-02-2021Okapi Aalst G12 BBC Asse-Ternat G12 BSportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
27-02-2021BBC Falco Gent G12 COkapi Aalst G12 BSint Janscollege
06-03-2021Okapi Aalst G12 BBBC Olympia Denderleeuw G12 AForum Aalst
13-03-2021Okapi Aalst G12 BBBC United Ninove G12 AForum Aalst
20-03-2021BBC Houtem G12 BOkapi Aalst G12 BDe Fabriek
27-03-2021Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 AOkapi Aalst G12 BDe Veldmuis
18-04-2021BC Asse-Ternat G12 BOkapi Aalst G12 BSportloods Waalborre
24-04-2021Okapi Aalst G12 BBBC Erembodegem G12 CForum Aalst
02-05-2021BBC Olympia Denderleeuw G12 AOkapi Aalst G12 BLecompte
08-05-2021Okapi Aalst G12 BBBC Falco Gent G12 CForum Aalst