C Team

Coach: Chris Ringoir

Trainingen
Vrijdag: 20u30 - 22u - Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Chris Ringoir

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Herckenrath Alain
Peeters Pieter
Peeters Quinten
Van Der Fraenen Jasper
Mallego Anthony
Elias Toby
Bauwens Toby
Calloens Ben
De Bruecker Maxime
Garreyn Yoram
Janssens Alec
Temmerman Seppe
Van Impe Lennert
Van Landeghem Wout
Van Roy Mathis
Lebrun Bastien

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
1BBC United Ninove HSE B20150505014501181
2Crelan Okapi Aalstar HSE C17160104913601018
3BBC Glory Bazel HSE A20140604813861272
4BBC Helios Ford Zottegem HSE D21120904513951310
5Wasocub Waasmunster HSE A18130504412871035
6BBC Erembodegem HSE B19110804112511192
7Gent-Oost Eagles HSE D19100903912881373
8BJM-Gembas Knesselare HSE C20901103814531548
9B.B.C. Zele HSE B20901013711691282
10Bolas Dendermonde HSE A17701003110631134
11Onderons Grembergen HSE B21501603111801412
12BBC Houtem HSE C19301602510631284
13BBC Olympia Denderleeuw HSE C19101802111191423
14BBC Lokeren HSE Z00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
11-08-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 80- 65Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE BForum Aalst
24-08-201916.45BBC Wildcats Gavere HSE A 76- 93Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Vierklaver
31-08-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 69- 61BC Lede HSE AForum Aalst
01-09-201915.00BBC Scheldejeugd Temse HSE B 71- 80Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Temsica
07-09-201919.00Gent-Oost Eagles HSE D 54- 79Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Melle Vogelhoek
15-09-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 61- 69Wasocub Waasmunster HSE AForum Aalst
21-09-201918.15B.B.C. Zele HSE B 54- 61Crelan Okapi Aalstar HSE CV.H.V.D.
29-09-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 94- 47BBC Olympia Denderleeuw HSE CForum Aalst
06-10-201916.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 83- 89BBC Houtem HSE AForum Aalst
13-10-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 72- 49BBC Erembodegem HSE BForum Aalst
20-10-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 64- 48Bolas Dendermonde HSE AForum Aalst
26-10-201920.00BBC Lokeren HSE Z 34- 97Crelan Okapi Aalstar HSE CStedelijke Sporthal Durmehal
02-11-201917.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 94- 43Onderons Grembergen HSE BForum Aalst
09-11-201918.00BBC United Ninove HSE B 67- 74Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Ninove
23-11-201919.00BBC Glory Bazel HSE A 72- 77Crelan Okapi Aalstar HSE CSportcentrum De Dulpop
01-12-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 67- 62BBC Helios Ford Zottegem HSE DForum Aalst
07-12-201916.15BBC Houtem HSE C 58- 72Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Fabriek
15-12-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C101- 71BJM-Gembas Knesselare HSE CForum Aalst
05-01-202014.30Crelan Okapi Aalstar HSE C124- 76Gent-Oost Eagles HSE DForum Aalst
12-01-202017.00Wasocub Waasmunster HSE A 68- 83Crelan Okapi Aalstar HSE CHoogendonck
19-01-202014.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 89- 47B.B.C. Zele HSE BForum Aalst
24-01-202021.00BBC Olympia Denderleeuw HSE C 76- 83Crelan Okapi Aalstar HSE CLecompte
07-03-202017.00Onderons Grembergen HSE B 57- 65Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Scheldedreef

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie