C Team

Coach: Chris Ringoir

Trainingen
Vrijdag: 20u30 - 22u - Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Chris Ringoir

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Herckenrath Alain
Peeters Pieter
Peeters Quinten
Van Der Fraenen Jasper
Mallego Anthony
Elias Toby
Bauwens Toby
Calloens Ben
De Bruecker Maxime
Garreyn Yoram
Janssens Alec
Temmerman Seppe
Van Impe Lennert
Van Landeghem Wout
Van Roy Mathis
Lebrun Bastien

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
1Okapi Aalst HSE C330009219163
2BC Lede HSE B420208262241
3The Tower Aalst HSE A220006153100
4Amon Jeugd Gentson HSE B220006164111
5BBC United Ninove HSE B310205167213
6Sgolba Aalter HSE C210104107113
7BBC Hotshots Destelbergen HSE B21010411077
8Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE C210104112113
9Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B210104140152
10BC Black Boys Erpe-Mere HSE B210104109127
11BBC Erembodegem HSE A210104104136
12Basketbal Club Vikings Lede HSE A200202101112
13BBC Falco Gent HSE D200202135187
14LDP Donza HSE D20020288126

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
05-09-202018.30Okapi Aalst HSE C 93- 76Onderons Grembergen HSE AForum Aalst
06-09-202015.00BBC Lokeren HSE A 52- 86Okapi Aalst HSE CStedelijke Sporthal Durmehal
19-09-202017.00Okapi Aalst HSE C 71- 56BBC Hotshots Destelbergen HSE AForum Aalst
26-09-202018.30BC Lede HSE B 55- 59Okapi Aalst HSE CDe Ommegang
27-09-202017.00KBBC Eksaarde HSE A 80- 68Okapi Aalst HSE CSporthal De Muylaert
04-10-202019.00Okapi Aalst HSE C 72- 57BBC United Ninove HSE BForum Aalst
11-10-202016.45BBC Erembodegem HSE A 51- 88Okapi Aalst HSE CSportcentrum Schotte

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
17-10-2020Okapi Aalst HSE CThe Tower Aalst HSE AForum Aalst
24-10-2020BC Black Boys Erpe-Mere HSE BOkapi Aalst HSE CSint Bavo
06-11-2020BBC Falco Gent HSE DOkapi Aalst HSE CSint Janscollege
15-11-2020Okapi Aalst HSE CBasketbal Club Vikings Lede HSE AForum Aalst
22-11-2020Okapi Aalst HSE CHaantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE CForum Aalst
28-11-2020Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE BOkapi Aalst HSE CDe Veldmuis
05-12-2020Okapi Aalst HSE CBBC Hotshots Destelbergen HSE BForum Aalst
12-12-2020Amon Jeugd Gentson HSE BOkapi Aalst HSE CProvinciale Sporthal Henleykaai
10-01-2021Sgolba Aalter HSE COkapi Aalst HSE CSportpark Aalter
17-01-2021Okapi Aalst HSE CBC Lede HSE BForum Aalst
24-01-2021LDP Donza HSE DOkapi Aalst HSE CPalaestra
06-02-2021BBC United Ninove HSE BOkapi Aalst HSE CSporthal Ninove
14-02-2021Okapi Aalst HSE CBBC Erembodegem HSE AForum Aalst
19-02-2021The Tower Aalst HSE AOkapi Aalst HSE CForum Aalst
28-02-2021Okapi Aalst HSE CBC Black Boys Erpe-Mere HSE BForum Aalst
14-03-2021Okapi Aalst HSE CBBC Falco Gent HSE DForum Aalst
20-03-2021Basketbal Club Vikings Lede HSE AOkapi Aalst HSE CDe Ommegang
27-03-2021Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE COkapi Aalst HSE CRode Los
11-04-2021Okapi Aalst HSE CKoninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE BForum Aalst
17-04-2021BBC Hotshots Destelbergen HSE BOkapi Aalst HSE CSportpark Bergenmeers
24-04-2021Okapi Aalst HSE CAmon Jeugd Gentson HSE BForum Aalst
02-05-2021Okapi Aalst HSE CSgolba Aalter HSE CForum Aalst
23-05-2021Okapi Aalst HSE CLDP Donza HSE DForum Aalst