U10 – Microben

Coach: JANSSENS Alec

Groepsfoto volgt later

JANSSENS Alec

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Dinsdag: 18u00 – 19u30 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Vrijdag: 17u30 – 19u00 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
   
 

AERTS Matte
BAUCHE Jorik
BAUCHE Tristan
BOSMAN Tibo
DAHLIN Alec
DE PETTER Jorne
DE RIDDER Bas
DE RIDDER Xander
DE SMET Achille
FUMEY Bright
KAHRAMAN Ozan
MOEREELS Julian
SALL Ngari
VAN MOL Leon

 

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
-Merchtem Eagles G10 A00000000
-Gent-Oost Eagles G10 A00000000
-Okapi Aalst G10 A00000000
-Onderons Grembergen G10 A00000000
-Amon Jeugd Gentson G10 A00000000
-BBC Houtem G10 A00000000
-BBC Helios SanoRice Zottegem G10 A00000000
-BC Asse-Ternat G10 A00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
06-09-202012.00Okapi Aalst G10 A 1- 1BBC Falco Gent G10 BForum Aalst
12-09-202009.00Amon Jeugd Gentson G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AProvinciale Sporthal Henleykaai
19-09-202009.00BBC Houtem G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ADe Fabriek
26-09-202015.15Okapi Aalst G10 A 1- 1Amon Jeugd Gentson G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
03-10-202015.00BBC Falco Gent G10 B 1- 1Okapi Aalst G10 ARozebroeken
10-10-202015.15Okapi Aalst G10 A 1- 1BBC Helios SanoRice Zottegem G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
18-10-202015.00KBBC Sparta Laarne G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AGemeentelijke Sporthal Laarne
24-10-202015.15Okapi Aalst G10 A 1- 1BBC Houtem G10 AForum Aalst
31-10-2020Okapi Aalst G10 A 1- 1Onderons Grembergen G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
14-11-2020BBC Helios SanoRice Zottegem G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AHelios
22-11-2020Okapi Aalst G10 A 1- 1KBBC Sparta Laarne G10 AForum Aalst
28-11-2020Onderons Grembergen G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ASporthal Scheldedreef
06-12-2020Tigers Evergem G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
12-12-2020Okapi Aalst G10 A 1- 1Tigers Evergem G10 AForum Aalst
09-01-2021Merchtem Eagles G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ATuinbouwschool
23-01-202115.00Okapi Aalst G10 A 1- 1BBC Houtem G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
30-01-2021Gent-Oost Eagles G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ASportpark Bergenmeers
06-02-2021Okapi Aalst G10 A 1- 1BC Asse-Ternat G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
13-02-2021Okapi Aalst G10 A 1- 1Onderons Grembergen G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
27-02-2021Amon Jeugd Gentson G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AProvinciale Sporthal Henleykaai
06-03-2021Okapi Aalst G10 A 1- 1BBC Helios SanoRice Zottegem G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
13-03-2021Okapi Aalst G10 A 1- 1Merchtem Eagles G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
20-03-2021Onderons Grembergen G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ASporthal Scheldedreef
27-03-2021BBC Houtem G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ADe Fabriek
17-04-2021BC Asse-Ternat G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 ASportloods Waalborre
24-04-2021Okapi Aalst G10 A 1- 1Gent-Oost Eagles G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
01-05-2021BBC Helios SanoRice Zottegem G10 A 1- 1Okapi Aalst G10 AHelios

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
08-05-2021Okapi Aalst G10 AAmon Jeugd Gentson G10 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)