Miniemen B U16B

Coach: Eline Maesschalck

Groepsfoto volgt later

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Maandag: 17u30 – 19u30 (geselecteerde spelers)Sportcomplex Schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Woensdag: 13u30 – 15u00Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Vrijdag: 19u00 – 20u30Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Bettens Seppe
Bogaerts Kian
Cautaers Siebe
De Muylder Luka
De Ridder Senne
D’hondt Rune
Lecluse Timon
Lulahatti Arren Josh
Magnaye Jeush
Ruysseveldt Rigo
VAN BREMT Xander

Van Der Schueren Maxime
Veldeman Jens

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1BC Asse-Ternat J16 B22000613386
2Aartselaar BBC J16 A22000612193
3Stella Artois Leuven Bears J16 B22000611297
4BBC Erembodegem J16 A2101047781
5Stella Artois Leuven Bears J16 C21010410695
6Red Vic Wilrijk J16 A200202111137
7Crelan Okapi Aalstar J16 B20020291113
8L.S.V. Basket Landen J16 A20020292141

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
18-08-201911.00Crelan Okapi Aalstar J16 B 63- 43BBC Houtem J16 AForum Aalst
25-08-201913.15Crelan Okapi Aalstar J16 B 82- 24BBC Erembodegem J16 BForum Aalst
31-08-201912.00BC Black Boys Erpe-Mere J16 A 45- 62Crelan Okapi Aalstar J16 BSint Bavo
07-09-201913.30Crelan Okapi Aalstar J16 B149- 11Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J16 AForum Aalst
14-09-201911.15Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J16 A 31-107Crelan Okapi Aalstar J16 BDe Veldmuis
21-09-201915.00Crelan Okapi Aalstar J16 B 80- 44BBC United Ninove J16 AForum Aalst
28-09-201915.00Crelan Okapi Aalstar J16 B 52- 47BBC Houtem J16 AForum Aalst
05-10-201914.50BBC Erembodegem J16 A 53- 59Crelan Okapi Aalstar J16 BDenderdal
12-10-201915.30Crelan Okapi Aalstar J16 B 87- 38BBC Helios Ford Zottegem J16 BForum Aalst
19-10-201913.00BBC United Ninove J16 A 32- 71Crelan Okapi Aalstar J16 BSporthal Ninove
02-11-201913.30Crelan Okapi Aalstar J16 B102- 32Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J16 AForum Aalst
03-11-201913.00KBBC Upkot Sparta Laarne J16 A 53- 71Crelan Okapi Aalstar J16 BGemeentelijke Sporthal Laarne
17-11-201915.00BBC Helios Ford Zottegem J16 B 29-104Crelan Okapi Aalstar J16 BHelios
30-11-201914.30BBC Houtem J16 A 49- 69Crelan Okapi Aalstar J16 BDe Fabriek
08-12-201916.30Crelan Okapi Aalstar J16 B 54- 54BBC Erembodegem J16 AForum Aalst
22-12-201914.30Crelan Okapi Aalstar J16 B 65- 59KBBC Bavi Gent J16 AForum Aalst
05-01-202013.00BBC Helios Ford Zottegem J16 B 21-119Crelan Okapi Aalstar J16 BHelios
11-01-202015.30Crelan Okapi Aalstar J16 B 49- 63BC Asse-Ternat J16 BForum Aalst
18-01-202014.00Stella Artois Leuven Bears J16 B 50- 42Crelan Okapi Aalstar J16 BStedelijke Sportzaal Wilsele Centrum

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
25-01-202015.30Crelan Okapi Aalstar J16 BBBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke J16 AForum Aalst
25-01-202015.30Crelan Okapi Aalstar J16 BAartselaar BBC J16 AForum Aalst
01-02-202010.00Red Vic Wilrijk J16 ACrelan Okapi Aalstar J16 BSporthal Red Vic
15-02-202013.30Crelan Okapi Aalstar J16 BL.S.V. Basket Landen J16 AForum Aalst
22-02-202012.50BBC Erembodegem J16 ACrelan Okapi Aalstar J16 BDenderdal
01-03-202010.00BC Asse-Ternat J16 BCrelan Okapi Aalstar J16 BSportloods Waalborre
08-03-202011.30Crelan Okapi Aalstar J16 BStella Artois Leuven Bears J16 CForum Aalst
21-03-202016.30Crelan Okapi Aalstar J16 BStella Artois Leuven Bears J16 BForum Aalst
28-03-202009.00L.S.V. Basket Landen J16 ACrelan Okapi Aalstar J16 BSporthal Landen (stedelijke stadshal)
04-04-202013.30Crelan Okapi Aalstar J16 BBBC Erembodegem J16 AForum Aalst
18-04-202014.00Aartselaar BBC J16 ACrelan Okapi Aalstar J16 BSporthal De Twee Ringen
25-04-202013.30Crelan Okapi Aalstar J16 BRed Vic Wilrijk J16 AForum Aalst
02-05-202013.00Stella Artois Leuven Bears J16 CCrelan Okapi Aalstar J16 BStedelijke Sportzaal Wilsele Centrum