B team

Coach: Coach Stijn Penninck

Groepsfoto volgt later

Coach Stijn Penninck

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Dinsdag: 20u30 – 22u00 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Woensdag: 20u00 – 21u30 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Donderdag: 19u30 – 21u15 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Blieck Kenzo
Bocqué Didier
Buytaert Matz
Buytaert Victor
De Paepe Wout
De Schinckel Milan
Johnson Ibrahim
Mark Tom
Schauvlieger Steff
Vangu Estime
Mallego Anthony

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
1Racing Brugge HSE A22210106417051318
2Crelan Okapi Aalstar HSE B22150705215701437
3Panters Baasrode HSE A22150705215781558
4Gent-Oost Eagles HSE A21150605114611342
5"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A221201004615251497
6Melco Ieper HSE B21120904514811375
7Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B211101004314121395
8BBC Houtem HSE A221001204214531514
9Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A221001204214961483
10BBC Falco Gent HSE B22901304015411609
11BBC Olympia Denderleeuw HSE A21701403514891553
12Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A22601603414141505
13Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A22501703215501849
14Basket MIDWEST SPIE Izegem HSE A22401803013451585

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
03-08-2019Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A 0- 20 AFORCrelan Okapi Aalstar HSE BKluisbos
11-08-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 81- 66KBBC Zolder vzw HSE AForum Aalst
15-08-201917.00BC Black Boys Erpe-Mere HSE A 78- 78Crelan Okapi Aalstar HSE BSint Bavo
25-08-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 92- 71GSG Aarschot HSE AForum Aalst
29-08-201920.30BBC Helios Ford Zottegem HSE A 66- 60Crelan Okapi Aalstar HSE BHelios
31-08-201916.30Crelan Okapi Aalstar HSE B 83- 48BC Black Boys Erpe-Mere HSE AForum Aalst
01-09-201916.00LDP Donza HSE C 63- 65Crelan Okapi Aalstar HSE BPalaestra
08-09-201911.00Racing Brugge HSE A 65- 59Crelan Okapi Aalstar HSE BKTA Brugge
15-09-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 62- 56Gent-Oost Eagles HSE AForum Aalst
19-09-201920.30Racing Brugge HSE A 54- 61Crelan Okapi Aalstar HSE BKTA Brugge
21-09-201920.30Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A 55- 72Crelan Okapi Aalstar HSE BSporthal De Witte Molen
29-09-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 88- 72BBC Olympia Denderleeuw HSE AForum Aalst
04-10-201920.30Crelan Okapi Aalstar HSE B 82- 63Basket Sijsele HSE AForum Aalst
06-10-201915.00Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B 60- 96Crelan Okapi Aalstar HSE BSporthal De Witte Molen
13-10-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 60- 76BBC Falco Gent HSE BForum Aalst
20-10-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 73- 53Melco Ieper HSE BForum Aalst
26-10-201920.30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A 71- 77Crelan Okapi Aalstar HSE BDe Veldmuis
03-11-201918.30Crelan Okapi Aalstar HSE B 75- 63Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE AForum Aalst
09-11-201920.30Panters Baasrode HSE A 78- 73Crelan Okapi Aalstar HSE BPantershal
16-11-201920.00Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A105- 77Crelan Okapi Aalstar HSE BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
23-11-201917.00Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B 64- 56Crelan Okapi Aalstar HSE BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
28-11-201919.00BBC United Ninove HSE A 74- 84Crelan Okapi Aalstar HSE BSporthal Ninove
01-12-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 76- 74Basket MIDWEST SPIE Izegem HSE AForum Aalst
07-12-201920.30BBC Houtem HSE A 55- 71Crelan Okapi Aalstar HSE BDe Fabriek
15-12-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 65- 58"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE AForum Aalst
21-12-201918.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 66- 73Basket Meetjesland HSE AForum Aalst
22-12-201917.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 66- 72Racing Brugge HSE AForum Aalst
12-01-202017.00Gent-Oost Eagles HSE A 68- 63Crelan Okapi Aalstar HSE BSporthal Melle Vogelhoek
26-01-202017.00BBC Olympia Denderleeuw HSE A 56- 68Crelan Okapi Aalstar HSE BLecompte
02-02-202017.00Crelan Okapi Aalstar HSE B 59- 54Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE AForum Aalst
08-02-202020.15BBC Falco Gent HSE B 82- 68Crelan Okapi Aalstar HSE BSint Janscollege
15-02-202018.30Melco Ieper HSE B 63- 75Crelan Okapi Aalstar HSE BStedelijke Sporthal Ieper
21-02-202020.30Crelan Okapi Aalstar HSE B 98- 69Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE AForum Aalst
01-03-202018.30Crelan Okapi Aalstar HSE B 95- 67Panters Baasrode HSE AForum Aalst
07-03-202020.30Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A 66- 71Crelan Okapi Aalstar HSE BGaverhal

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie