B team

Coach: Coach Stijn Penninck

Groepsfoto volgt later

Coach Stijn Penninck

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Dinsdag: 20u30 – 22u00 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Woensdag: 20u00 – 21u30 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Donderdag: 19u30 – 21u15 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Blieck Kenzo
Bocqué Didier
Buytaert Matz
Buytaert Victor
De Paepe Wout
De Schinckel Milan
Johnson Ibrahim
Mark Tom
Schauvlieger Steff
Vangu Estime
Mallego Anthony

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
1Basket SKT Ieper HSE B220006166128
2BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A220006153129
3Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B210104127124
4BC Black Boys Erpe-Mere HSE A210104143148
5"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A210104146133
6BBC Olympia Denderleeuw HSE A210104131129
7Okapi Aalst HSE B210104154166
8Gent-Oost Eagles HSE A1100038656
9Avanti Brugge 2015 HSE A1100038065
10BBC Koksijde HSE A200202152176
11Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A200202123155
12BBC Falco Gent HSE B1001016082
13BBC Houtem HSE A1001015686
14Panters Baasrode HSE A00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
15-08-2020Geranimo Bornem Basket HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal Breeven
16-10-2020Okapi Aalst HSE BKoninklijk Basket Team ION Waregem HSE BForum Aalst
24-10-2020Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal De Witte Molen
31-10-2020Okapi Aalst HSE BHubo Limburg United HSE BForum Aalst
06-11-2020Panters Baasrode HSE AOkapi Aalst HSE BPantershal
13-11-2020Okapi Aalst HSE BBC Black Boys Erpe-Mere HSE AForum Aalst
21-11-2020BBC Olympia Denderleeuw HSE AOkapi Aalst HSE BLecompte
27-11-2020Okapi Aalst HSE BBBC Houtem HSE AForum Aalst
05-12-2020BBC De West-Hoek Zwevezele HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal "De Zwaluw" Zwevezele
11-12-2020Okapi Aalst HSE BBasket SKT Ieper HSE BForum Aalst
08-01-2021Okapi Aalst HSE B"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE AForum Aalst
16-01-2021BBC Falco Gent HSE BOkapi Aalst HSE BSint Janscollege
24-01-2021Gent-Oost Eagles HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal Melle Vogelhoek
07-02-2021Avanti Brugge 2015 HSE AOkapi Aalst HSE BKA Jan Fevijn
12-02-2021Okapi Aalst HSE BBBC Koksijde HSE AForum Aalst
20-02-2021Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE BOkapi Aalst HSE BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
26-02-2021Okapi Aalst HSE BKoninklijke Sint-Niklase Condors HSE AForum Aalst
06-03-2021BC Black Boys Erpe-Mere HSE AOkapi Aalst HSE BSint Bavo
14-03-2021Okapi Aalst HSE BPanters Baasrode HSE AForum Aalst
26-03-2021Okapi Aalst HSE BBBC Olympia Denderleeuw HSE AForum Aalst
10-04-2021BBC Houtem HSE AOkapi Aalst HSE BDe Fabriek
16-04-2021Okapi Aalst HSE BBBC De West-Hoek Zwevezele HSE AForum Aalst
24-04-2021Basket SKT Ieper HSE BOkapi Aalst HSE BStedelijke Sporthal Ieper
01-05-2021"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE AOkapi Aalst HSE BZaal d'Hoogploate
07-05-2021Okapi Aalst HSE BBBC Falco Gent HSE BForum Aalst
21-05-2021Okapi Aalst HSE BGent-Oost Eagles HSE AForum Aalst