B team

Coach: Coach Stijn Penninck

Groepsfoto volgt later

Coach Stijn Penninck

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Dinsdag: 20u30 – 22u00 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Woensdag: 20u00 – 21u30 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst
Donderdag: 19u30 – 21u15 Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst

Blieck Kenzo
Bocqué Didier
Buytaert Matz
Buytaert Victor
De Paepe Wout
De Schinckel Milan
Johnson Ibrahim
Mark Tom
Schauvlieger Steff
Vangu Estime
Mallego Anthony

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
-Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B00000000
-"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A00000000
-Basket SKT Ieper HSE B00000000
-Okapi Aalst HSE B00000000
-Gent-Oost Eagles HSE A00000000
-Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A00000000
-Panters Baasrode HSE A00000000
-BBC Olympia Denderleeuw HSE A00000000
-Avanti Brugge 2015 HSE A00000000
-BC Black Boys Erpe-Mere HSE A00000000
-BBC Koksijde HSE A00000000
-BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A00000000
-BBC Houtem HSE A00000000
-BBC Falco Gent HSE B00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
05-08-202000.00BBC Helios SanoRice Zottegem HSE AOkapi Aalst HSE BHelios
15-08-202000.00Geranimo Bornem Basket HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal Breeven
16-08-202000.00Basket SKT Ieper HSE COkapi Aalst HSE BStedelijke Sporthal Ieper
22-08-202000.00Fellows Ekeren BBC HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal t Venneke
28-08-202000.00Okapi Aalst HSE BBBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE AForum Aalst
30-08-202000.00Okapi Aalst HSE BBC Guco Lier Vzw HSE CForum Aalst
02-10-202020.30Okapi Aalst HSE BAvanti Brugge 2015 HSE AForum Aalst
10-10-202019.30BBC Koksijde HSE AOkapi Aalst HSE BGemeentelijke sporthal Koksijde
16-10-202020.30Okapi Aalst HSE BKoninklijk Basket Team ION Waregem HSE BForum Aalst
24-10-202020.30Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal De Witte Molen
06-11-202021.00Panters Baasrode HSE AOkapi Aalst HSE BPantershal
13-11-202020.30Okapi Aalst HSE BBC Black Boys Erpe-Mere HSE AForum Aalst
21-11-202020.45BBC Olympia Denderleeuw HSE AOkapi Aalst HSE BLecompte
27-11-202020.30Okapi Aalst HSE BBBC Houtem HSE AForum Aalst
05-12-202020.15BBC De West-Hoek Zwevezele HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal "De Zwaluw" Zwevezele
11-12-202020.30Okapi Aalst HSE BBasket SKT Ieper HSE BForum Aalst
08-01-202120.30Okapi Aalst HSE B"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE AForum Aalst
16-01-202120.30BBC Falco Gent HSE BOkapi Aalst HSE BSint Janscollege
24-01-202117.00Gent-Oost Eagles HSE AOkapi Aalst HSE BSporthal Melle Vogelhoek
07-02-202111.00Avanti Brugge 2015 HSE AOkapi Aalst HSE BKA Jan Fevijn
12-02-202120.30Okapi Aalst HSE BBBC Koksijde HSE AForum Aalst
20-02-202117.00Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE BOkapi Aalst HSE BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
26-02-202120.30Okapi Aalst HSE BKoninklijke Sint-Niklase Condors HSE AForum Aalst
06-03-202120.30BC Black Boys Erpe-Mere HSE AOkapi Aalst HSE BSint Bavo
12-03-202120.30Okapi Aalst HSE BPanters Baasrode HSE AForum Aalst
26-03-202120.30Okapi Aalst HSE BBBC Olympia Denderleeuw HSE AForum Aalst
10-04-202120.30BBC Houtem HSE AOkapi Aalst HSE BDe Fabriek
16-04-202120.30Okapi Aalst HSE BBBC De West-Hoek Zwevezele HSE AForum Aalst
24-04-202118.30Basket SKT Ieper HSE BOkapi Aalst HSE BStedelijke Sporthal Ieper
01-05-2021"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE AOkapi Aalst HSE BZaal d'Hoogploate
07-05-202120.30Okapi Aalst HSE BBBC Falco Gent HSE BForum Aalst
21-05-202120.30Okapi Aalst HSE BGent-Oost Eagles HSE AForum Aalst