Okapi C

Coach: VAN NUFFEL Frank

Wie is Frank?

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Dinsdag 21u00 – 22u30Forum; Albrechtlaan 115,9300 Aalst
Thuiswedstrijden: zondag 13u30 (Forum)

DE BOT Tom
DE RIDDER Mike
HERCKENRATH Alain
MORALEDA-BARONA Lorenzo
PEETERS Pieter
PEETERS Quinten
PHLIPS Dieter
VAN der FRAENEN Jasper
VERHULST Kevin

 

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1B.B.C. Zele HSE A26220407018661465
2Amon Jeugd Gentson HSE B26200606619231685
3The Tower Aalst HSE A26180806216991572
4BBC Expo Denderleeuw HSE A26170815917331611
5BBC Deinze-Nazareth HSE B261501105617851723
6Gent-Oost Eagles HSE C261501105619331774
7Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C261301305216211582
8BBC Hotshots Destelbergen HSE A261301305217901748
9BJM-Gembas Knesselare HSE B261301305219121855
10Sgolba Aalter HSE C261101504817181764
11Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B261001604618031910
12Crelan Okapi Aalstar HSE C26901704416541820
13BC Black Boys Erpe-Mere HSE C26502103618102063
14BBC Houtem HSE C26102502814762151

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
10-08-201820.00BBC Helios Ford Zottegem HSE B 95- 43Crelan Okapi Aalstar HSE CHelios
11-08-201818.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 79Amon Jeugd Gentson HSE CForum Aalst
18-08-201816.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 90- 62BBC Olympia Denderleeuw HSE CForum Aalst
25-08-201818.30BC Lede HSE B 38- 80Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Ommegang
26-08-201815.00BJM-Gembas Knesselare HSE C 62- 78Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
09-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 87- 65Gent-Oost Eagles HSE CForum Aalst
15-09-201818.30BJM-Gembas Knesselare HSE B 71- 63Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
23-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 55- 48BBC Houtem HSE CForum Aalst
06-10-201818.30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B 74- 79Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Kriebel
14-10-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 66- 91Sgolba Aalter HSE CForum Aalst
20-10-201818.30BBC Deinze-Nazareth HSE B 78- 55Crelan Okapi Aalstar HSE CPalaestra
04-11-201813.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 59- 67Amon Jeugd Gentson HSE BSportcentrum Schotte
09-11-201820.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 53- 59The Tower Aalst HSE AForum Aalst
17-11-201820.30B.B.C. Zele HSE A 71- 46Crelan Okapi Aalstar HSE CV.H.V.D.
25-11-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 55Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE CForum Aalst
30-11-201821.00BBC Expo Denderleeuw HSE A 80- 72Crelan Okapi Aalstar HSE CLecompte
09-12-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 67- 62BC Black Boys Erpe-Mere HSE CForum Aalst
15-12-201819.15BBC Hotshots Destelbergen HSE A 70- 54Crelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Bergenmeers
05-01-201917.00Gent-Oost Eagles HSE C 88- 66Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Melle Vogelhoek
13-01-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 71- 67BJM-Gembas Knesselare HSE BForum Aalst
19-01-201916.15BBC Houtem HSE C 58- 88Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Fabriek
03-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 84- 82Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE BForum Aalst
10-02-201913.15Sgolba Aalter HSE C 57- 51Crelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Aalter
17-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 64- 63BBC Deinze-Nazareth HSE BForum Aalst
23-02-201916.30Amon Jeugd Gentson HSE B 72- 60Crelan Okapi Aalstar HSE CLeopoldskazerne
02-03-201918.00The Tower Aalst HSE A 59- 49Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Burcht
10-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 50- 78B.B.C. Zele HSE AForum Aalst
16-03-201918.00Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C 61- 45Crelan Okapi Aalstar HSE CRode Los
31-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 54- 77BBC Expo Denderleeuw HSE AForum Aalst
06-04-201919.00BC Black Boys Erpe-Mere HSE C 81- 78Crelan Okapi Aalstar HSE CSint Bavo
14-04-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 62- 86BBC Hotshots Destelbergen HSE AForum Aalst
04-05-201920.30Basket Meetjesland HSE B 78- 73Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal De Witte Molen

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie