Okapi C

Coach: VAN NUFFEL Frank

Wie is Frank?

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Dinsdag 21u00 – 22u30Forum; Albrechtlaan 115,9300 Aalst
  
  
Thuiswedstrijden: zondag 13u30 (Forum)

DE BOT Tom
DE RIDDER Mike
HERCKENRATH Alain
MORALEDA-BARONA Lorenzo
PEETERS Pieter
PEETERS Quinten
PHLIPS Dieter
VAN der FRAENEN Jasper
VERHULST Kevin

 

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Amon Jeugd Gentson HSE B1615010461201990
2B.B.C. Zele HSE A1514010431076839
3The Tower Aalst HSE A16110503810291000
4BBC Expo Denderleeuw HSE A16100603610621002
5BBC Deinze-Nazareth HSE B16100603611421083
6BJM-Gembas Knesselare HSE B1690703411541106
7Gent-Oost Eagles HSE C1690703412121110
8Crelan Okapi Aalstar HSE C1670903010571104
9BBC Hotshots Destelbergen HSE A157080299801011
10Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B16601002811491177
11Sgolba Aalter HSE C16601002810581081
12Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C1630130229181053
13BC Black Boys Erpe-Mere HSE C16301302210751226
14BBC Houtem HSE C1610150189151246

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
10-08-201820.00BBC Helios Ford Zottegem HSE B 95- 43Crelan Okapi Aalstar HSE CHelios
11-08-201818.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 79Amon Jeugd Gentson HSE CForum Aalst
18-08-201816.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 90- 62BBC Olympia Denderleeuw HSE CForum Aalst
25-08-201818.30BC Lede HSE B 38- 80Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Ommegang
26-08-201815.00BJM-Gembas Knesselare HSE C 62- 78Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
09-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 87- 65Gent-Oost Eagles HSE CForum Aalst
15-09-201818.30BJM-Gembas Knesselare HSE B 71- 63Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
23-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 55- 48BBC Houtem HSE CForum Aalst
06-10-201818.30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B 74- 79Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Kriebel
14-10-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 66- 91Sgolba Aalter HSE CForum Aalst
20-10-201818.30BBC Deinze-Nazareth HSE B 78- 55Crelan Okapi Aalstar HSE CPalaestra
04-11-201813.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 59- 67Amon Jeugd Gentson HSE BSportcentrum Schotte
09-11-201820.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 53- 59The Tower Aalst HSE AForum Aalst
17-11-201820.30B.B.C. Zele HSE A 71- 46Crelan Okapi Aalstar HSE CV.H.V.D.
25-11-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 55Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE CForum Aalst
30-11-201821.00BBC Expo Denderleeuw HSE A 80- 72Crelan Okapi Aalstar HSE CLecompte
09-12-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 67- 62BC Black Boys Erpe-Mere HSE CForum Aalst
15-12-201819.15BBC Hotshots Destelbergen HSE A 70- 54Crelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Bergenmeers
05-01-201917.00Gent-Oost Eagles HSE C 88- 66Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Melle Vogelhoek
13-01-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 71- 67BJM-Gembas Knesselare HSE BForum Aalst
19-01-201916.15BBC Houtem HSE C 58- 88Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Fabriek

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
03-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CKoninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE BForum Aalst
10-02-201913.15Sgolba Aalter HSE CCrelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Aalter
17-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Deinze-Nazareth HSE BForum Aalst
23-02-201916.30Amon Jeugd Gentson HSE BCrelan Okapi Aalstar HSE CLeopoldskazerne
02-03-201918.00The Tower Aalst HSE ACrelan Okapi Aalstar HSE CDe Burcht
10-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CB.B.C. Zele HSE AForum Aalst
16-03-201918.00Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE CCrelan Okapi Aalstar HSE CRode Los
31-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Expo Denderleeuw HSE AForum Aalst
06-04-201919.00BC Black Boys Erpe-Mere HSE CCrelan Okapi Aalstar HSE CSint Bavo
14-04-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Hotshots Destelbergen HSE AForum Aalst