Okapi C

Coach: VAN NUFFEL Frank

Wie is Frank?

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

WanneerLocatie
Dinsdag 21u00 – 22u30Forum; Albrechtlaan 115,9300 Aalst
  
  
Thuiswedstrijden: zondag 13u30 (Forum)

DE BOT Tom
DE RIDDER Mike
HERCKENRATH Alain
MORALEDA-BARONA Lorenzo
PEETERS Pieter
PEETERS Quinten
PHLIPS Dieter
VAN der FRAENEN Jasper
VERHULST Kevin

 

 

Klassement

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1B.B.C. Zele HSE A23210206516651269
2Amon Jeugd Gentson HSE B23190406117101469
3The Tower Aalst HSE A23160705515171393
4BBC Expo Denderleeuw HSE A23150805315871475
5Gent-Oost Eagles HSE C23140905117441562
6BBC Hotshots Destelbergen HSE A231201104715781536
7BBC Deinze-Nazareth HSE B231201104715351534
8BJM-Gembas Knesselare HSE B231201104716751613
9Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C231001304314171409
10Sgolba Aalter HSE C23901404115011542
11Crelan Okapi Aalstar HSE C23901404114601576
12Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B23701603716091763
13BC Black Boys Erpe-Mere HSE C23401903115871832
14BBC Houtem HSE C23102202512961908

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
10-08-201820.00BBC Helios Ford Zottegem HSE B 95- 43Crelan Okapi Aalstar HSE CHelios
11-08-201818.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 79Amon Jeugd Gentson HSE CForum Aalst
18-08-201816.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 90- 62BBC Olympia Denderleeuw HSE CForum Aalst
25-08-201818.30BC Lede HSE B 38- 80Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Ommegang
26-08-201815.00BJM-Gembas Knesselare HSE C 62- 78Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
09-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 87- 65Gent-Oost Eagles HSE CForum Aalst
15-09-201818.30BJM-Gembas Knesselare HSE B 71- 63Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert
23-09-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 55- 48BBC Houtem HSE CForum Aalst
06-10-201818.30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B 74- 79Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Kriebel
14-10-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 66- 91Sgolba Aalter HSE CForum Aalst
20-10-201818.30BBC Deinze-Nazareth HSE B 78- 55Crelan Okapi Aalstar HSE CPalaestra
04-11-201813.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 59- 67Amon Jeugd Gentson HSE BSportcentrum Schotte
09-11-201820.00Crelan Okapi Aalstar HSE C 53- 59The Tower Aalst HSE AForum Aalst
17-11-201820.30B.B.C. Zele HSE A 71- 46Crelan Okapi Aalstar HSE CV.H.V.D.
25-11-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 76- 55Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE CForum Aalst
30-11-201821.00BBC Expo Denderleeuw HSE A 80- 72Crelan Okapi Aalstar HSE CLecompte
09-12-201814.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 67- 62BC Black Boys Erpe-Mere HSE CForum Aalst
15-12-201819.15BBC Hotshots Destelbergen HSE A 70- 54Crelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Bergenmeers
05-01-201917.00Gent-Oost Eagles HSE C 88- 66Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Melle Vogelhoek
13-01-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 71- 67BJM-Gembas Knesselare HSE BForum Aalst
19-01-201916.15BBC Houtem HSE C 58- 88Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Fabriek
03-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 84- 82Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE BForum Aalst
10-02-201913.15Sgolba Aalter HSE C 57- 51Crelan Okapi Aalstar HSE CSportpark Aalter
17-02-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 64- 63BBC Deinze-Nazareth HSE BForum Aalst
23-02-201916.30Amon Jeugd Gentson HSE B 72- 60Crelan Okapi Aalstar HSE CLeopoldskazerne
02-03-201918.00The Tower Aalst HSE A 59- 49Crelan Okapi Aalstar HSE CDe Burcht
10-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE C 50- 78B.B.C. Zele HSE AForum Aalst
16-03-201918.00Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C 61- 45Crelan Okapi Aalstar HSE CRode Los

Programma

DatumTijdThuisUitAccommodatie
31-03-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Expo Denderleeuw HSE AForum Aalst
06-04-201919.00BC Black Boys Erpe-Mere HSE CCrelan Okapi Aalstar HSE CSint Bavo
14-04-201914.30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Hotshots Destelbergen HSE AForum Aalst