Initiatie U8

Coach: Edwin Schorreel & Annelies Van Dorpe

Groepsfoto volgt later

Edwin Schorreel & Annelies Van Dorpe

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Maandag: 17u30-18u30 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Donderdag: 17u30-18u30 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
   
 

BEN-SAID Mohammed
DELGOUFFE Robbe
DE VROE Olivier
VAN ACKER Thibo
VAN HOVER Miley
VAN den HAUWE Jake
VERSCHUERE Louis

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
-BC Black Boys Erpe-Mere G08 A00000000
-Gent-Oost Eagles G08 A00000000
-LDP Donza G08 B00000000
-Okapi Aalst G08 A00000000
-Amon Jeugd Gentson G08 A00000000
-BBC Houtem G08 B00000000
-BBC Erembodegem G08 A00000000
-BC Lede G08 A00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
06-09-202010.00Okapi Aalst G08 A 1- 1Panters Baasrode G08 AForum Aalst
26-09-202013.30Okapi Aalst G08 A 1- 1BC Opwijk G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
03-10-202016.00Panters Baasrode G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 APantershal
10-10-202013.30Okapi Aalst G08 A 1- 1BC Opwijk G08 BSportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
24-10-202013.30Okapi Aalst G08 A 1- 1BBC Erembodegem G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
31-10-2020Okapi Aalst G08 A 1- 1Onderons Grembergen G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
07-11-2020Onderons Grembergen G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 ASporthal Scheldedreef
15-11-2020BC Opwijk G08 B 1- 1Okapi Aalst G08 AGemeentelijk Sporthal Opwijk
29-11-2020BBC Erembodegem G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 ASportcentrum Schotte
13-12-2020BC Opwijk G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 AGemeentelijk Sporthal Opwijk
16-01-202109.00Okapi Aalst G08 A 1- 1Gent-Oost Eagles G08 ASportcentrum Schotte
17-01-202113.15LDP Donza G08 B 1- 1Okapi Aalst G08 AOCP
23-01-202109.00Amon Jeugd Gentson G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 AProvinciale Sporthal Henleykaai
31-01-2021Okapi Aalst G08 A 1- 1BC Black Boys Erpe-Mere G08 ASportcentrum Schotte
07-02-2021BBC Erembodegem G08 A 1- 1Okapi Aalst G08 ASportcentrum Schotte

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
27-02-202113.30Okapi Aalst G08 ABBC Houtem G08 BSportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
06-03-202116.30BC Lede G08 AOkapi Aalst G08 ADe Ommegang
14-03-202109.00Gent-Oost Eagles G08 AOkapi Aalst G08 ASporthal Melle Vogelhoek
20-03-202113.30Okapi Aalst G08 ALDP Donza G08 BSportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
27-03-202113.30Okapi Aalst G08 AAmon Jeugd Gentson G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
17-04-202113.30Okapi Aalst G08 ABBC Erembodegem G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
24-04-202109.00BC Black Boys Erpe-Mere G08 AOkapi Aalst G08 ASint Bavo
01-05-202113.30Okapi Aalst G08 ABC Lede G08 ASportzaal Cesar Haelterman (KTA 1)
08-05-202116.30BBC Houtem G08 BOkapi Aalst G08 ADe Fabriek