Pupillen B – U14 B

Coach: CLAUS Sven

Groepsfoto volgt later

CLAUS Sven

Coach

Trainingsdagen, uren en thuiswedstrijden

Wanneer Locatie
Dinsdag: 19u00 – 20u30 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
Donderdag: 18u30-20u30 Sportcomplex schotte, Kapellekensbaan 8, 9320 Aalst
   
 

BRUGGEMAN Dore
CAUTAERS Timo
DE BRUYN Jelle
DE CONINCK Maxime
DE GEYTER Jorre
DE POTTER Thibo
DONS Matteo
FENDERO Diego
KAREMANO Casey
KIRAMI N’Fa
VAN DEN BROECK Emile
VERGALLE Mirko

 

Klassement

nr Team P W D L F Pts For Agt
-LDP Donza G14 B00000000
-Okapi Aalst G14 B00000000
-Waasland Education Basketball Academy G14 A00000000
-KBBC Bavi Gent G14 A00000000
-Amon Jeugd Gentson G14 B00000000
-Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A00000000
-Panters Baasrode G14 A00000000
-KBBC Sparta Laarne G14 A00000000

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
12-09-202009.00Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A 53- 62Okapi Aalst G14 BDe Veldmuis
19-09-202014.00Okapi Aalst G14 B 50- 50BBC Erembodegem G14 AForum Aalst
26-09-202014.30BC Black Boys Erpe-Mere G14 A 46- 49Okapi Aalst G14 BSint Bavo
03-10-202015.30Okapi Aalst G14 B 70- 64Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 AForum Aalst
11-10-202011.00BBC United Ninove G14 A 72- 45Okapi Aalst G14 BSporthal Ninove

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
17-10-2020Okapi Aalst G14 BBC Asse-Ternat G14 BForum Aalst
24-10-2020BBC Erembodegem G14 AOkapi Aalst G14 BSportcentrum Schotte
31-10-2020Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 AOkapi Aalst G14 BDe Veldmuis
07-11-2020Okapi Aalst G14 BBC Black Boys Erpe-Mere G14 AForum Aalst
14-11-2020Okapi Aalst G14 BBBC United Ninove G14 AForum Aalst
22-11-2020BC Asse-Ternat G14 BOkapi Aalst G14 BSportloods Waalborre
28-11-2020KBBC Eksaarde G14 AOkapi Aalst G14 BSporthal De Muylaert
19-12-2020Okapi Aalst G14 BHaantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G14 AForum Aalst
23-01-2021Panters Baasrode G14 AOkapi Aalst G14 BPantershal
30-01-2021Okapi Aalst G14 BWaasland Education Basketball Academy G14 AForum Aalst
07-02-2021LDP Donza G14 BOkapi Aalst G14 BOCP
13-02-2021KBBC Bavi Gent G14 AOkapi Aalst G14 BSporthal Neptunus
20-02-2021Okapi Aalst G14 BAmon Jeugd Gentson G14 BForum Aalst
27-02-2021Okapi Aalst G14 BKBBC Sparta Laarne G14 AForum Aalst
06-03-2021Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 AOkapi Aalst G14 BDe Veldmuis
13-03-2021Okapi Aalst G14 BKBBC Bavi Gent G14 AForum Aalst
20-03-2021Amon Jeugd Gentson G14 BOkapi Aalst G14 BProvinciale Sporthal Henleykaai
27-03-2021Okapi Aalst G14 BPanters Baasrode G14 AForum Aalst
17-04-2021Okapi Aalst G14 BLDP Donza G14 BForum Aalst
25-04-2021Waasland Education Basketball Academy G14 AOkapi Aalst G14 BFlor Van Gheemzaal
01-05-2021Okapi Aalst G14 BKoninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 AForum Aalst
09-05-2021KBBC Sparta Laarne G14 AOkapi Aalst G14 BGemeentelijke Sporthal Laarne